ZAREGISTRUJTE se, přihlaste a objevte skryté menu VÝHODNÉ SADY a akce, které se jinak nezobrazují.

POKLADNIČKA KRÁLÍČEK

K pokladničce doporučuji:

JMÉNO na pokladničku v pdf - odkaz

POZADÍ k pokladničce v pdf - odkaz

 

MÁM NAŠETŘENO - odkaz

Chcete vašim dětem dopřát ten pocit, kdy neustále vědí kolik v pokladničce mají? Tak potom jim rovnou pořiďte i tohoto pomocníka, do kterého si můžou zapisovat vhozené ale i vytažené penízky.

 

HRACÍ PENÍZE PRO DĚTI - odkaz 

Hrají si děti rády na obchod, prodávají vám kafíčko s dortíkem, nebo vlastní výtvory? Chcete aby později rozpoznali hodnotu bankovek a mincí, ale nechcete jim dávat do ruky opravdové peníze? V tom případě pro vás mám peníze, které nevadí když se roztrhnou nebo zničí. Stačí je znovu vytisknout vystříhnout a hra může bezstarostně pokračovat dál :)

 

POHÁDKU o pokladničce a splněných dětských snech - odkaz

Čtete dětem pohádky před spaním? A rádi byste děti i trošičku namotivovali, aby začaly o penězích přemýšlet nejen tak, že si za ně mohou koupit co chtějí a nejlépe všechno, ale aby myslely i na ostatní, a naučily se trpělivosti a vnímat rozdíly mezi tím, co jen chtějí a co opravdu potřebují? Tak jim k pokladničce stáhněte i tuto pohádku, kterou jsem pro vás s láskou sepsala.

1 850 Kč
Skladem

Chtěli byste také, aby se vaše děti nauičily zacházet s penězi už od malička? Aby z vlasntí zkušenosti poznaly, jak snadné je peníze utratit a jak dlouho naopak trvá je znovu naspořit?

 

Tato kouzelná dřevěná pokladnička jim s tím nejen pomůže, ale podpoří i jejich kreativitu a zvídavost.

Přečtěte si odpovědi na vaše otázky, kde se také dozvíte všechny možnosti a výhody, které tato pokladnička nabízí.

 

❤️ Jaké jsou výhody této pokladničky?

Hlavní výhodou je, že je průhledná a děti do pokladničky neustále vidí a mohou tak sledovat, jak jejich úspory přibývají.

Můžete ji darovat se jménem dítka, společnou fotografií, nebo věnováním a kdykoliv přizpůsobit barevnost výměnou pozadí tak, aby do pokojíčku vždy krásně zapadla..

Děti si mohou za zadní plexi vložit vlastní kresbičku nebo vlastnoručně napsané jméno.

 

❤️ Od kolika let je ideální pokaldničku pořídit?

Vzhledem k tomu, že je doporučeno mluvit s dětmi o penězích už od 3 let věku je to ideální čas, kdy by dítko mělo dostat pár drobných se kterými se může začít učit zacházet... a s tím souvisí i bezpečné hezké misto, kam si penízky může uložit.

Pokladničku můžete darovat i čerstvé mamince pro miminko (například s fotkou minika a údaji o narození - jméno, váha, výška, ...)

 

❤️ Pro koho pokladnička vhodná není?

Pokladnička není vhodná pro děti do 3 let, jelikož obsahuje malé díly (šroubky ze zadní strany pro otevření). Navíc je určena pro vhazování mincí, které by mohly způsobit udušení. Pokud byste pořizovali pokladničku dětem mladším 3 let, nenechávejte dítko s pokladničkou a mincemi bez dozoru.

 

❤️ Jak mohu peníze vytáhnout?

Pokladnička je uzavřena pomocí 4 malých šroubků.

Peníze ale můžete vytáhnout několika způsoby. Záleží jen kolik a jaké potřebujete dostat ven.

  • Pokud dětem prozradíte trik (viz video níže) můžou si vytáhnout pár drobných na zmrzlinu, pomocí "skluzavky" z tvrdšího papíru:  (i bez vaši momoci) 

https://www.instagram.com/reel/CsZdYu9N3H3/

  • V příípadě, že dětem umožníte, aby si drobné vytahovaly samy, můžete jim nechat v horní části odšroubovaný jeden šroubek, pokladničku položit na zadní stěnu, mírně odklopit zadní plexisklo a drobné z pokladničky vyklouznou během pár sekund.

https://www.instagram.com/reel/CvfH8eYreXk/

  • A pokud chcete vytáhnout bankovky, odšroubujte 3 šroubky a na posledním šroubku plexi protočením odsuňte.

 

❤️ Co je součásní balení a co naopak ne?

Pokladničku dostanete skompletovanou (tělo pokladničky s předním a zadním plexisklem) Dostanete ji průhlednou - bez vložené grafiky pozadí). Nyní ale do krabiček přikládám jedno pozadí, které můžete a nemusíte použít.

K lišce a medvídkovi hnědé, k lišce s lístečky a kočičce růžové s bílými puntíky, k tygrovi cihlové a pandě bílé.

Peníze na fotkách součástí balení nejsou. Ty je potřeba, aby si děti už naspořily samy :)

 

❤️ Dostanu přesně to, co je na fotce?

Vzhledem k tomu, že jde o dřevo, struktura dřeva je ilustrační a liší se u každého kusu pokladničky. Stejně tak je potřeba brát v úvahu, že barvy na monitoru nemusí plně odpovídat skutečné barevnosti.

 

❤️ Jak dostanu pokladničku zabalenou?

pokladnička je zabalena v tenkém bílém "hedvábném" papíru a vložena do hnědé krabičky s etiketou. Do krabičky také přikládám kartičku s poděkováním a odkazy na stránky a instagram.

https://www.instagram.com/reel/CwSNNBLNzkn/

 

❤️ Mohu pokladničku rovnou předat jako dárek?

Ano, díky dárkové krabičce, ji můžete jen vložit do dárkové taštičky a rovnou předat (z krabičky můžete jen vytáhnout děkovnou kartičku)

Pokladničku můžete před předáním ještě přizpůsobit tomu, komu ji darujete. 

 

❤️ Jak si mohu pokladničku přizpůsobit?

  • Pokud chcete pokladničku předat jako dárek, můžete za zadní plexisklo vložit například jméno dítka, společnou fotograii, nebo věnování. (Inspiraci najdte mezi fotkami produktu.) Děti si ji v průběhu mohou přizpůsobovat i samy vložením svého obrázku, koláže ze samolepek, vlastnoručně napsaným jménem, ... 
  • V případě, že byste rádi pokladničku přizpůsobili barevně, můžete si za zadní plexi (směrem dovnitř) vložit i jakoukoliv grafiku, ať už jde o tištěnou, oblíbený balící papír, nebo jen barevný karton.

Pokud byste chtěli darovat pokladničku s kalikgrafickým jménem, ráda vám ho připravím. Stačí mi napsat a já vám ho nahraji do složky, kde najdete i některá barevná pozadí z produktových fotek. Pak už stačí jméno či pozadí vytisknout, vystříhnout a vložit mezi rámeček a zadní plexi - a máte krásný osobní dárek se jménem, který zahřeje u srdce ještě více.

https://www.instagram.com/reel/ConbanYundt/

 

❤️ Bude se pokladnička hodit i do našeho pokojíčku?

Vzhledem k minimalistickému designu a možnosti si pokladničku i dále přizpůsobit, něžně zapadne do všech pokojíčků s láskou k přírodním materiálům. Pokladnička je totiž navržena tak, aby byla nejen velmi praktická a variabilní, ale krásná i jako dekorace.

 

❤️ K jaké příležitosti mohu pokladnčku darovat?
♡ narození miminka

♡ narozeninám

♡ dni dětí 

♡ prvnímu školnímu dni

♡ vysvědčení

♡ Vánocům, ...

 

❤️ Pokud darujete pokladničku mamince pro čerstvě narozené miminko, určitě ji ukažte toto video:

https://www.instagram.com/reel/CsHGh5OrH_D/

Pokladničku si totiž na určité období může přetvořit na noční světýlko, které ji určitě zpříjemní noční kojení, krmení a přebalování.

 

❤️ Mohu pokladničku vrátit?

Ano, v případě, že by vás pokladnička z nějakého důvodu zklamala, napište mi a domluvíme se na zaslání zpět. Po doručení vám vrátím peníze za pokladničku i cenu jednoho poštovného.

 

 

 

A ještě pár základních údajů:


Materiály:

Pokladnička je vyrobena z bukového dřeva. Díky jemně obroušenému povrchu je velmi příjemná i do dětschých ručiček.

Přední a zadní stěna je vyrobena z 2mm silného plexiskla. Je natolik pevné, aby udrželo tlak mincí při plném naplnění pokladničky.

Přední plexi je potištěno UV tiskem a připevněno k tělu pokladničky pomocí malých šroubků.

 

Rozměry: 

Pokladnička má rozměry 17x17x5 cm a prostor pro uložení mincí má celých 15,5 x 12 x 4,5 cm

 

Účel:

Bezpečné a krásné místo k ukládání mincí a bankovek.

  

 

 

 

Spousta z vás už má pokladničku doma a dostávám na ni jen krásné ohlasy. Mám radost že jste z ní nadšeni stejně jako já a naše holky.

 

❤️ Děkuji vám, jelikož díky vám pokladnička vznikla. Mám velikou radost, že alespoň takto mohu pomoci rodičům i dětem rozvíjet finanční gramotnost a něžně zútulnit dětské pokojíčky.

 

 

 

 

..........................................................................................................................................................

Pokud se vám produkt líbí, sdílejte ho prosím se svými přáteli. (podpoříte tak lokální tvorbu a můj sen věnovat se tomu co mě opravdu baví)

a nezapomeňte mě sledovat na

Instagramu: @alizi.design_pro_deti

a facebooku: @ALIZIdesign - pro deti

Děkuji! ❤️ Alžběta

Kategorie: PRO DĚTI
Rozměry (š x v x h): 23 x 14 x 5 cm
Materiál: Bukové dřevo
Možnost otevření: Odšroubování zadní stěny (5 šroubků))
Pozadí: Průhledné plexi - bez grafiky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu