ZAREGISTRUJTE se, přihlaste a objevte SKRYTÉ MENU s výhodnými nabídkami, které se průběžně mění ;)

NĚCO O MĚ :)

Ahoj, jmenuji se Alžběta, jsem produktová designérka a máma dvou malých raubířek.

Miluji skandinávský design což se odráží v mé tvorbě ať už jde o šperky či dekorace.

Vždy mi jde o to, aby byly mé produkty včetně šperků originální, tvarově jednoduché ale i hravé a plné pozitivních emocí. Mým přáním je, aby mé produkty udělaly radost a vykouzlily úsměv na tváři vám, vašim dětem, nebo těm, kterým je darujete.“ 

 

Zhruba od roku 2011 se věnuji návrhům a výrobě šperků a dekoracím do interiéru pod vlasntí značkou ALIZI design. Před více než pěti lety jsem otěhotněla a od té doby jsem snila o rozšíření mé nabídky od produkty pro děti. Nechalo to na sebe trohu čekat, ale konečně se situace doma ustálila - holky už si spolu trochu vyhrají a já najdu více času na mou tvorbu.

(Bohužel nemáme nikoho z rodiny, kdo by nám s dětmi nebo mou prací pomohl. Manžel je zaměstnaný na plný úvazek. Takže je potřeba se otáčet. To znamená postarat se kromě dětí o  komunikaci, weby, e-shopy, sociální sítě, fotky, grafické materiály a samozřejmě návrhy veškerých produktů, přípravy podkladů pro výrobu a následně o malování či kompleování, ..., takže hold se vše nevyvýjí tak rychle jak bych si představovala, ale dělám co můžu :)  :)

 

Pokud se rozhodnete udělat radost sobě nebo vašim blízkým nákupem některého z mých produktů, nezapomeňte, že tím nepodpoříte jen malý business, ale také můj sen pokračovat v tom, co mě baví! 
Předem vám moc děkuji! Vážím si toho! 

Alžběta 

Pokud vás zajímá více o mé cestě k založení ALIZI design, přečtěte si článek: Má cesta k založení ALIZI design

 

Zpět do obchodu