ZAREGISTRUJTE se, přihlaste a objevte skryté menu VÝHODNÉ SADY a akce, které se jinak nezobrazují.

MÁ CESTA K ALIZI design

Designu, ať už grafickému nebo produktovému, se věnuji 21 let. Má cesta byla plná zvratů :)

Dostudovala jsem obory jak na zdravotní sestra, tak i grafický či produktový designér. Studovala i pracovala jsem ve 4 zemích a nasbírala spoustu zkušeností, které neustále rozvíjím. 

Pokud vás zajímají detaily, čtěte dál...

 

V červenci 2011 jsem zakončila univerzitu diplomovou prací pro společnost Bang & Olufsen v Dánsku jako produktový designér na Fakultě multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně v České republice .

Pracovala jsem ve společnosti Bang & Olufsen jako stážista po dobu dvou semestrů a po dokončení diplomové práce zde pracovala jako produktový designér.

Rok na to mi bylo nabídnuto stát se součástí týmu učitelů vedoucích studenty na Inovačním kempu pořádaném společností Bang & Olufsen a prováděla tak studenty z několika zemí v průběhu Inovativního kempu.

Během studia jsem se zúčastnila několika soutěží a jeden semestr strávila na Akademii umění v Estonsku v ateliéru produktového designu, kde jsem získala první místo v soutěži pro společnost EESTI ENERGIA o designové řešení současných rozvoden - řešení problému graffiti.

Velikou zkušenost mi přinesla i spolupráve s umělcem a designérem Ronym Pleslem , který spolupracuje se společnostmi jako je SAHM, Pilsner Urquel, Preciosa, Lasvi a v poslení době je známý jako umělec, tovřící monumentální skleněné objekty pro světoznámé galerie, kostely, muzea... 

Poslední společností, pro kterou jsem pracovala jako produktový designér, byl ESCHENBACH OPTIK v Německu, pro kterou jsem navrhovala design obrouček pro dioptrické brýle.

Zpět do obchodu