!!! nyní DOPRAVA ZDARMA v rámci ČR při nákupu nad 1500 Kč !!! Mohu nějak poradit? Napište mi na info.alizidesign@gmail.com Jsem tu pro Vás! Alžběta

MÁ CESTA K ALIZI design

 

V červenci 2011 jsem zakončila univerzitu diplomovou prací pro společnost Bang & Olufsen v Dánsku jako produktový designér na Fakultě multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně v České republice .

Pracovala jsem ve společnosti Bang & Olufsen jako stážista po dobu dvou semestrů a po dokončení diplomové práce jsem zde pracovala jako produktový designér. Rok na to jsem byla součástí týmu učitelů vedoucích studenty na Inovačním kempu pořádaném společností Bang & Olufsen.

Během studia jsem se zúčastnila několika soutěží a jeden semestr jsem strávila na Akademii umění v Estonsku v ateliéru produktového designu, kde jsem získala první místo v soutěži pro společnost EESTI ENERGIA o designové řešení současných rozvoden - řešení problému graffiti.

Poté jsem pracovala pro umělce a designéra Ronyho Plesla , který spolupracuje se společnostmi jako je SAHM, Pilsner Urquel, Preciosa, Lasvit, ...

Poslední společností, pro kterou jsem pracovala jako produktový designér, byl ESCHENBACH OPTIK v Německu, pro kterou jsem navrhovala design obrouček pro dioptrické brýle.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení