Krásný den, děkuji za Vaši návštěvu a případnou podporu :) Mohu nějak poradit? Napište mi: info.alizidesign@gmail.com Jsem tu pro Vás! Alžběta

MÁ CESTA K ALIZI design

 

V červenci 2011 jsem zakončila univerzitu diplomovou prací pro společnost Bang & Olufsen v Dánsku jako produktový designér na Fakultě multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně v České republice .

Pracovala jsem ve společnosti Bang & Olufsen jako stážista po dobu dvou semestrů a po dokončení diplomové práce jsem zde pracovala jako produktový designér. Rok na to jsem byla součástí týmu učitelů vedoucích studenty na Inovačním kempu pořádaném společností Bang & Olufsen.

Během studia jsem se zúčastnila několika soutěží a jeden semestr jsem strávila na Akademii umění v Estonsku v ateliéru produktového designu, kde jsem získala první místo v soutěži pro společnost EESTI ENERGIA o designové řešení současných rozvoden - řešení problému graffiti.

Poté jsem pracovala pro umělce a designéra Ronyho Plesla , který spolupracuje se společnostmi jako je SAHM, Pilsner Urquel, Preciosa, Lasvit, ...

Poslední společností, pro kterou jsem pracovala jako produktový designér, byl ESCHENBACH OPTIK v Německu, pro kterou jsem navrhovala design obrouček pro dioptrické brýle.