Líbí se vám mé produkty? Zaregistrujte se, a já vám k vaší objednávce přibalím dáreček navíc.

POKLADNIČKA KOČIČKA

1 590 Kč
Skladem

DŘEVĚNÁ POKLADNIČKA PRO DĚTI

Začínají si vaše děti schovávat drobné na vysněný dáreček? Tato milá dřevěná pokladnička jim s tím určitě pomůže ❤️


❤️ Pokladnička je vyrobena z bukového dřeva, je moc příjemná do ruky a vejde se do ní opravdu hodně penízků.

Díky průhledné přední i zadní stěně děti neustále vidí, jak jim úspory přibývají a nemají tak neustálou potřebu pokladničku vysypávat a úspory dokola přepočítávat. 

V případě, že si chtějí vytáhnout pár drobných na zmrzlinu, zvládnou to i bez vaši momoci :) mrkněte na krátké video u mě na instagramu:

https://www.instagram.com/reel/CsZdYu9N3H3/

https://www.instagram.com/reel/Cr-6pvWsKCD/ v tomto případě doporučuji odšroubovat šroubek v horní části a nechat ho odšroubovaný, aby si děti mohly úspory vybírat kdy uznají za vhodné :)

No a pokud potřebují bankovky, stačí odšroubovat 4 malé šroubky ze zadní strany.

 

❤️ Pokud byste chtěli darovat pokladničku se jménem, stačí jméno vytisknout nebo napsat na papír, obkreslit obrys zadního plexi, vystříhnout a vložit mezi rámeček a zadní stěnu - a máte krásný osobní dárek se jménem, který zahřeje u srdce ještě více.

❤️ Pokladničku jsem navrhla v moderním designu tak, aby byla krásná i jako dekorace do pokojíčku, z kterého čiší láska k přírodě a přírodním materiálům.

Nezapomněla jsem ani na dětskou kreativitu a touhu mít "TU SVOJI" pokladničku, takže si ji děti mohou přizpůsobit. Zadní stěna je průhledná a mezi ni a rámeček pokladničky je možné vložit jakoukoliv grafiku, obrázek, fotografii nebo jméno toho, komu pokladnička patří.. (Více inpirace najdete u mě na instagramu)

 

❤️ Pokladničku můžete pořídit jako dárek k:


♡ narození miminka

♡ narozeninám dětí

♡ dni dětí 

♡ prvnímu školnímu dni

♡ vysvědčení

♡ Vánocům, ...

 

❤️ Pokud darujete pokladničku mamince pro čerstvě narozené miminko, určitě ji ukažte toto video:

https://www.instagram.com/reel/CsHGh5OrH_D/

Pokladničku si totiž na určité období může přetvořit na noční světýlko, které ji určitě zpříjemní noční kojení, krmení a přebalování.

 

Spousta z vás už má pokladničku doma a dostávám na ni jen krásné zpětné vazby. Mám radost že jste z ni naděeni stejně jako já a naše holky.

 ❤️ Děkuji vám, jelikož díky vám pokladnička vznikla. Mám velikou radost, že alespoň takto mohu pomoci dotvořit vaše pokojíčky, aby byly ještě útulnější.

 

 

 

Pokladnička není vhodná pro děti do 3 let, jelikož obsahuje malé díly (šroubky ze zadní strany pro otevření + je určena pro vhazování mincí, které by mohly způsobit udušení)

..........................................................................................................................................................

Pokud se vám produkt líbí, sdílejte ho prosím se svými přáteli. (podpoříte tak lokální tvorbu a můj sen věnovat se tomu co mě opravdu baví)

a nezapomeňte mě sledovat na

Instagramu: @alizi.design_pro_deti

a facebooku: @ALIZIdesign - for kids

Děkuji! ❤️ Alžběta

Kategorie: POKLADNIČKY / KASIČKY
Rozměry (š x v x h): 17 x 17 x 5 cm
Prostor na peníze: 15,5 x 12 x 4,5 cm
Materiál: Bukové dřevo
Možnost otevření: Odšroubování zadní stěny (4 šroubky)
Pozadí: Průhledné plexi - bez grafiky
Zpět do obchodu